Modele krevate femijesh

2 Krevate Dopio, shtat druri (10000 Leke) te Reja secili 1 dollap 6 Kanata ngjyre arre (35000 le Shiten OKAZION 8 x 2sha kamosh 1x 3SH kamosh 20 pufka kamosh 9 Tek lekure 7 pufka lekure 3x2sha Leku Shiten Divani me Permasa 230cm x 85 cm ngjyre shume e vecante dhe shume cil Esor si dhe 2 Poltrona B Shitet Bilardo e perdorur ka nevoje per ndrtimin e Bezes… SHITET TAVOLINE DRURI 80X90 CM. CMIMI 4000 LEKE; 0692290314 Bibliotek me 5 rafte eshte e mbajtur shume mire. Merrni vetem Nese Jeni te interesuar. FLM kompletojme moblije nje apartamente 1 + 1 si Vijon: Dhome gjumi, dollap 6 Kanata, KOMO krevat dopj B shitet makine qepese eshte Bléré ne greqi dhe eshte e PA perdorur….. Drenushe qelqi e pikturuar me Dore ardhur nga Amerika €10. Mjelm qelqi e ardhur nga Amerika €10. B shes Dhome gjumi te perdorur me 3 krevate. Dhome funksionale, 2komo te Vogla, nje KOMO e Madhe per vendosjen e kompjuterit ose Edhe aksesoreve te tjere, 3 rafte te montuara ne Mure, dollapi i madh. … B shes mobilje per parukeri Jan ne gjendie Pune te Mir parukeria ka dy vende Pune di pasqyra nje lavantes nje krevat depilimi nje tavolin dy Pupa nje dollap dhe nje komodin me sirtar. mungon vetem karroca me paisjet e Vogla si tharse floksh, piastr ETJ.

cmimi Esht i diskutushem nga 1000 euro qe eshte cm… B Shiten mobilje zyre shume Pak te perdorura: Raft i Zi me ndarje dhe Kanata, tavoline e zeze me sirtare me Celes. vec e vec, tavolina kushton 15000 Leke Ndersa Rafti 50000 Leke…. Pishine plastike e pershtatshme per femije. Kapaciteti 2-5 Veta. Permasat: 549cm (gjate) x 274cm (GJ shes 2 divane sepse ne TI zevendesoj me Kendor. Gjatesia standart 1,90 cm. Divanet Jan ne gjendje te PRODHOJM DYER TE DHOMAVE 60EURO VIBER + 38345886078 DYER ME QMIME 60 DERI 90EURO shes 22 pjata + 13 Gota + 4 tabaka kafeje + 6 luge/pirun Antike te gjitha te viteve 80-90 ne gjendje B Shitet Dhome gjumi e kompletuar me te GJ Itha Pajisjet.

Gjendja e dhomes 9/10. te interesuarit te kontaktojne ne NR e tel 0682377609. cmimi i diskutieshem. … B shes kend per Dhome ndenje ne gjendje shume te mire, shume Pak i perdorur permasat 300 x 200 cm ngjyra cokollate tavoline Mesi me permasat: 100 x 65 cm, shume funksionale me dy sirtar… Shiten dy Komplete kolltuqesh per Lokal Secili komplet eshte par 5 Persona SIC duket dhe ne Foto 8 Shitet nje krevat Tek për femije 190 × 90. Krevati bëhet dhe Studio për studim. Permasat e Studios Jane-B Jane 45 Cope tavolina Pune per dy persone, te paketuara, matériel druri-entief, ngjyra e bardhe.

Mund te perdoren per Qendra Interneti, laboratore shkollash, Koll Center ETJ. gjysmat Jane me anesore meshtetse druri e gjysmat me Kembe mbaji metsemblables…. Shitet nje SoBe gatimi profesionale me gaz me 6 Vatra dhe furre. Soba eshte prodhim italien dhe Esht. Shes Mobilje Antike. (e punuar me Dore) Cmimi: me marreveshje [email protected] Çmimi okazion. Krevati shitet së bashku me dyshekët. Gjëndja shumë e mire.

Janë tre krevate KREV. shes SOB gatimi profesionale per Restorante dhe Hotele. soba eshte perdorur ne Restoran ne Vlor SH Krevat per bebe portativ, dhe Kosh lojrash, ngjyre Kafe Apartament 2 + 1 Shiten te gjitha mobiljet perfshire dhe dyert e-Shme Rrjete mbrojé Kunder insekteve par krevat per bebe Shitet pikture 32x37cm Rreth 50 vjecare e punuar ne Papirus 100% cmimi 100 Mije Lek Kontakt ce Tavoline druri katrore 1m x 1M.